fbpx
Підтяжка обличчя: як помолодшати на 5-10 років
182

Підтяжка обличчя: як помолодшати на 5-10 років

Обличчя – візитка людини. По ньому визначають вік, стан здоров’я, навіть спосіб життя. Привабливе обличчя допомагає в особистому житті, кар’єрі, розв’язанні ділових питань. Як вирішити проблему, коли вік бере своє і з’являються зморшки? Кругова підтяжка обличчя, причому без пластичної операції, з наростаючим ефектом омолодження шкіри.

Безопераційний BeautyTek-ліфтинг обличчяpodtyjka-lica

Це новітня процедура від Medical Practice Dr.Danatsko. Її ефекти:

  • Швидка підтяжка м’яких тканин.
  • Усунення зморшок
  • Корекція обличчя та фігури без оперативного втручання.
  • Абсолютна безпека для організму.
  • Жодного болю.
  • Реабілітаційний період не потрібен.

Результати процедури за ефективністю можна порівняти з пластичною хірургією, але BeautyTek-ліфтинг абсолютно безкровний та нешкідливий.

На чому базується дія апаратури?

Безопераційна підтяжка обличчя і тіла проводиться за допомогою біокібернетичної терапії. Це методика, що стимулює природні сили організму, підвищує імунітет. Мікрострумові імпульси сприяють тому, що енергетичний баланс людини поступово відновлюється. Дія мікрострумів доповнюється гелем і масажем з використанням електродів.

Мікрострумові імпульси відмінно зарекомендували себе у медицині та косметології. Струм потужністю в мільйонні частки ампера впливає на мембрану клітини. Завдяки цьому клітини оздоровлюються, електроімпульси між ними проходять активніше. Клітини швидше обмінюються інформацією, передаючи її внутрішнім органам, м’яким тканинам, головному мозку.

Головний ефект – BeautyTek-імпульси знімають запалення, набряки, усувають зморшки, відбувається стійке омолодження. Ліфтинг обличчя досягається природними способами, без усічення тканин, як у пластичній хірургії. Пацієнт відчуває лише легке поколювання, дискомфорту немає.

Показання до підтяжки обличчя

  • Обвислі контури.
  • Зморшки (дрібні і великі), «гусячі лапки».
  • Нездоровий колір обличчя.
  • В’ялість, знижений тонус шкіри.

Як проводять процедуру BeautyTek

Спеціальна підготовка не потрібна. Пацієнт зручно лягає на кушетку. Обличчя попередньо очищують від косметики та знезаражують. Потім на шкіру намащують гель-електроліт. Лікар спеціальним датчиком-електродом проводить по акупунктурним точкам.

Унікальність апаратури полягає у тому, що вона розпізнає стан клітин і посилає імпульси, характерні для здорової клітини. Так починається природний процес відновлення шкірного шару. Під шкірою активізуються інші корисні процеси: виробництво колагену, еластину для підтяжки та вирівнювання шкіри.

В результаті процедур посилюються лімфоток і кровообіг. Нормалізуються жировий та водний обміни. Процеси ці, невидимі для нашого ока, дуже активні. А те, що ми бачимо, – чітка кругова підтяжка обличчя, усунення дрібних та глибоких зморшок, навіть гусячих лапок. І виражені контури, що завжди візуально зменшує вік.

Процедура триває 30-60 хвилин. Час обробки залежить від ділянки впливу та стану шкіри. Для максимального результату потрібно до 12 процедур. Перерви між ними – 2-3 дня. Щоб процеси відбувалися максимально безпечно та ефективно, рекомендується 6 тижнів BeautyTek-терапії. Ефект ви побачите після першого ж сеансу. Результат усього курсу приголомшливий: пацієнти виглядають молодшими на 5-10 років.

У чому унікальність апаратури нашої клініки

В Україні потужний апарат для BeautyTek-терапії виробництва Німеччини є тільки в нашій «Клініці апаратної косметології» СіАйСі. Біокібернетичний інтелект дозволяє впоратися з будь-якими проблемами старіння, в’янення шкіри, досягти приголомшливих результатів за короткий час.

Ми – офіційні дистриб’ютори Medilab, відомого німецького виробника зі світовим ім’ям. Тому наші методики перевірені європейськими практиками. На додаток до такої ефективної процедури, як ліфтинг обличчя в Києві, ви можете пройти курс rf-ліфтингу для обличчя та тіла. Це значно прискорить та посилить результати BeautyTek-терапії.

Переваги нашого підходу

Ми не закінчуємо процедуру у строго виділений час (найчастіше це півгодини). Сеанс закінчується тільки тоді, коли фахівець, який проводить його, бачить реальний результат оздоровлення клітин.

Перш ніж провести сеанс, лікар уважно діагностує стан вашої шкіри. Вся інформація виводиться на монітор комп’ютера. Далі фахівець за допомогою апаратури визначає індивідуальну програму терапії: скільки мікрострумів у секунду потрібно подавати на проблемну зону. І лише потім ми розпочинаємо лікування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016
AndriiDev