fbpx
Остеохондроз

Почувши від професійного лікаря термін «міофасцинальний синдром», знайте: мова йде про таке захворювання, як остеохондроз. Він вражає хрящі й міжхребцеві диски, з часом пацієнт починає страждати від сильного болю в спині.osteohondroz_250_233

Перший крок – МРТ

Найбільша проблема полягає в тому, що діагностика остеохондрозу часто ускладнена, оскільки це захворювання плутають з іншими. Ще б пак – симптоми схожі у 80% випадків. Тому проведення магнітно-резонансної томографії хребта – необхідний критерій початку лікування. «МРТ – це метод остаточної діагностики захворювань хребта, – пояснює Василь Васильович Данацко, головний лікар клініки Medical Practice Dr. Danatsko. – Лікувати остеохондроз хребта без проведення МРТ хребта – ознака некомпетентності лікаря-вертебролога».

Звідки приходить больова атака

Симптоми остеохондрозузалежать від того, у якій частині хребта локалізуються порушення. Під ударом може опинитися шийний, поперековий або грудний відділ – чи кілька одразу. В усіх випадках порушується кровообіг, обмін речовин уже не такий активний, міжхребетні диски стають крихкими й «усихають», зменшуються. Будь-яке навантаження на хребцевий стовп тепер призводить до болю, оскільки ослабле фіброзне кільце диска уже не витримує й може розірватися.

Шийний остеохондроз ви відразу ж відчуєте через ці симптоми:

 • головні болі, що активно атакують під час рухів;
 • біль у плечах, грудях та руках;
 • можуть погіршитися зір і слух;
 • перед очима миготять «мушки» або дрібні точки.

Грудної остеохондроз хребта можна розпізнати, якщо:

 • болить в ділянці грудної клітини, особливо під час нахилів та підняття рук;
 • больові відчуття віддають у лопатки;
 • вдих і видих викликають дискомфорт, а іноді – різкий біль;
 • можете відчувати холод, свербіж, печіння у щиколотках, литках, ступнях.

Поперековий остеохондроз діагностується за такими ознаками:

 • біль у попереку – гострий і різкий або хронічний, ниючий;
 • больовий синдром посилюється під час рухів
 • чутливість нижніх кінцівок може порушитися;
 • біль віддає у зону малого таза, крижів або стегна.

Остеохондроз хребта: лікування залежить від вас

Що ви оберете, коли біль скувала тіло, а рухи обмежені? Наковтатися знеболюючого або звернутися до досвідчених фахівців? Перший шлях – крок у нікуди. Другий дуже швидко приведе вас до одужання, адже якісне лікування остеохондрозу – наша спеціалізація.
У нашій клініці застосовують більше 20 сучасних методів фізіотерапії. Вони дозволяють:

 • впливати саме на те вогнище болю, яке вас турбує (локально);
 • швидко досягати розслаблення усіх груп м’язів;
 • відновлювати порушену мікроциркуляцію;
 • лише за 1-2 доби піднімати на ноги хворих, раніше не здатних рухатися від болю.

Головний плюс цих методик: будь-який силовий вплив на постраждалі ділянки опорно-рухового апарату виключено. Особливо в гострий період захворювання. За дуже короткий час ви вже житимете звичайним життям.

Ультразвукова терапія BTL-5000btl-5940-magnet_7f3f55e70b0c9aa_800x600

Цей фізіотерапевтичний метод впливає на організм за допомогою звукових коливань. Частота досягає 22-3000 Герц. Вплив може бути імпульсним або безперервним. Лікування шийного остеохондрозу або інших його видів відбувається дуже швидко. Щоб зняти м’язові болі, набряки та спазми, достатньо 5-хвилинного сеансу протягом 5-8 днів, від трьох до п’яти разів на тиждень.

Імпульсна магнітотерапія BTL-09

Сила магнітного струму низької частоти використовується на процедурі з невеликими перервами або без них. Струм цей постійний або змінний – у залежності від показань лікаря. Біологічний вплив методу: активізується потік крові та лімфи, відновлюється харчування хребців. Тканини регенеруються швидше.

Лікування поперекового остеохондрозу чи інших його видів виражається протизапальним, протинабряковим, знеболюючим ефектом. У гіпотоніків знижується тиск і поліпшується самопочуття. Ефект одужання дають 10-20 сеансів тривалістю від півгодини до 60 хвилин щодня.

Мікрохвильова терапія BTL-21btl21

Метод заснований на прогріванні тканин, у котрих накопичується тепло. Рідкі середовища – лімфа, кров – максимально поглинають теплову енергію. Тонус у м’язах відновлюється, кровотік активізується. В результаті процедур знижується вплив алергенів на організм, підвищується імунітет, нейтралізуються запалення.
Мрієте знайти найліпший метод лікування остеохондрозу? Зверніться до фахівців нашої клініки Medical Practice Dr.Danatsko. Ми допоможемо вам швидко повернутися до зони комфорту.

© 2016
AndriiDev