fbpx
Радикуліт

Коли біль не дає сидіти й лежати, пацієнт готовий на все, аби лиш припинити це пекло. Він згоден на операцію, будь-які уколи при радикуліті  – на що завгодно, тільки б повернутисяiStock_000010568342Medium до колишнього життя. Але в більшості випадків ніж нейрохірурга не потрібен. Це крайній захід, що дозволяє повернути до нормального життя пацієнта. «Золотим стандартом» хірургічного втручання у лікуванні гриж міжхребцевих дисків є розмір грижі понад 6 мм і відсутність ефекту від консервативного лікування протягом двох місяців.

«Лише 2-5% пацієнтам зі ста при радикулопатії показане хірургічне втручання, – стверджує нейрохірург, кмн Василь Васильович Данацко, головний лікар клініки Medical Practice Dr.Danatsko. Вдумайтеся в ці цифри. Адже всіх інших – 95-98% пацієнтів, які переживають гострі симптоми радикуліту, можна вилікувати за допомогою безопераційних методик. Одна з найдієвіших – фізіотерапія ».

Як обійтися без операції

Наша клініка має висококваліфіковані кадри та інноваційну технічну базу, що дозволяє швидко поставити пацієнта на ноги. Якщо Вас терзають гострі болі при радикуліті,головне завдання – усунути їх. Як зробити це ефективно та швидко? Протягом лише одного дня позбавляємо пацієнтів від гострого болю, у них з’являється можливість самостійно пересуватися.

Безопераційне лікування радикуліту неможливе без потужного сучасного обладнання та застосування класичних протоколів лікування, перевірених багаторічним досвідом провідних вертебрологів і нейрохірургів. Ефективність апаратури заснована на дії різних електротерапевтичних струмів – BTL. Це революційна технологія лікування гострих і хронічних болів у м’язовій та кістковій системах. Головна її особливість: інвазивні методи абсолютно не застосовуються, а ефект одужання надзвичайно високий.

Хто у групі ризику

Читаючи про лікування радикуліту в інтернеті, ви неминуче зіткнетеся з невірними даними. Наприклад, про те, що він вражає в основному сорокарічних і далі по наростаючій. Знайте: це застаріла інформація.

«Сьогодні захворювання неймовірно помолодшало, – каже Людмила Станіславівна Баркалова, лікар-фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії з 30-річним стажем. – Вік пацієнтів, які звертаються до нашої клініки з гострою стадією радикулопатії, – від 20 років. Причини – сидячий спосіб життя, травми, напружена офісна робота.

99% населення країни страждає від остеохондрозу, що вражає міжхребцеві диски, а радикуліт – наслідок цього захворювання ». Підсумок – гострий больовий синдром, пов’язаний із запаленням корінців спинного мозку або їх затисненням, тому поступово розвиваються протрузії та грижі. Ви – у групі ризику? Дійте негайно.

Який ефект дає фізіотерапія

Під час лікування радикуліту в Києві фахівці нашої клініки виконують наступні завдання:

  • усунути гострі болі в спині, шийному відділі, грудному, поперековому;
  • здійснити розсмоктуючий вплив на патологічні утворення тканин;
  • прибрати напругу та обмеженість рухів;
  • полегшити, а потім нейтралізувати хронічні запальні процеси;
  • купіювати розвиток протрузій та гриж;
  • зменшити кількість рецидивів.

Чи є протипоказання до методів BTL

Існують абсолютні та відносні протипоказання до використання у фізіотерапії методів BTL. До абсолютних належать онкозахворювання, активний туберкульоз, висока температура – від 38 С, наявність металевих предметів у організмі, кардіостимулятори, імпланти.

Відносні протипоказання – період менструації для жінок (у цей час не можна застосовувати магнітотерапію, що здатна спровокувати посилену кровотечу). У ці дні великої обережності вимагає радикуліт поперековий, лікування котрого обмежується іншими методами. Не рекомендується застосовувати фізіотерапію при гіпертонічній хворобі III стадії, інфарктах, деяких інших серцево-судинних захворюваннях.

Лікування радикуліту в Києві вимагає особливого, професійного підходу. Кожен випадок індивідуальний, тому з усіх питань діагностики, показань і протипоказань для лікування звертайтеся до наших фахівців.

© 2016
AndriiDev