fbpx
Післяопераційна реабілітація

Після хірургічного втручання у пацієнта настає зовсім інше життя. Йому потрібно відновити гнучкість і комфортність рухів, можливість повноцінно працювати, відпочивати й подорожувати. Все це залежить від того, наскільки правильно проведена післяопераційна реабілітація.mamoplastika

Індивідуальна програма відновлення

Організм кожного по-різному реагує на медичне втручання. Тому й період відновлення не може бути однаковим для двох різних пацієнтів. У нашій клініці Medical Practice Dr. Danatsko розраховуються індивідуальні програми реабілітації. Вони засновані на європейському досвіді, спрямовані на якнайшвидше відновлення після операції, загоєння рубців і купування рецидивів.

Перше місце в списку реабілітаційних заходів займає фізіотерапія.

У яких галузях медицини вона застосовується?

 • Гінекологія, урологія.
 • Естетична медицина (пластика).
 • Гастроентерологія.
 • ЛОР (оталарингологія).
 • Неврологія.
 • Травматологія.
 • Дерматологія.
 • Пульмонологія та інші.

Післяопераційна реабілітація – це комплекс заходів, у розробці яких беруть участь різні лікарі: психолог, реабілітолог, невролог, фахівець з лікувальної фізкультури, фізіотерапевт та інші. Ми використовуємо інноваційні медичні стандарти.

Технічна база клініки Medical Practice Dr. Danatsko – це новітнє діагностичне та фізіотерапевтичне обладнання світових виробників (Швейцарія, Чехія, Німеччина, Італія).

Медичний ефект комплексу реабілітації

 • Стимуляція обмінних процесів.
 • Активізація кровотоку й лімфотоку.
 • Сильний знеболюючий ефект.
 • Усунення м’язових спазмів.
 • Підвищення тонусу ослаблених м’язів.
 • Поліпшення мікроциркуляції рідин у тканинах.

Методи сучасної фізіотерапії

Вплив потужної апаратури і комплексу умінь лікаря-фізіотерапевта направлені на швидке відновлення працездатності, комфортне загоєння, усунення набряків, запалень. І, безсумнівно, зниження медикаментозного навантаження на організм.

Мікрострумова терапія BeautyTek

Особливий вплив має мікрострумова терапія після пластичних операцій. Мікротоки підвищують енергетику на клітинному рівні, завдяки цьому поліпшуються обмінні процеси. Відновлення тканин проходить набагато швидше. Активізується лімфатичний і венозний відтік, сходять набряки, зникає больовий синдром. Як результат – шкіра обличчя і грудей після підтяжок і пологів дуже швидко відновлюється.

Лазеротерапія BTL-5000

Лазер впливає на тканини, активізуючи механізми саморегуляції. Підвищується загальний імунітет, знімаються набряки й запалення, зникають болі з ділянки м’яких тканин. Може використовуватися і червоне, і інфрачервоне випромінювання – в залежності від діагнозу. Перше проникає в поверхневі тканини, друге призначене для глибших ділянок. Це має сильний загоювальний ефект.

Електротерапія BTL-5000

Електроміостимуляція, електротерапія – відмінний спосіб реабілітації, особливо після операцій на опорно-руховому апараті. Електричні імпульси стимулюють скорочення м’язів, підвищується їх тонус, активізується кровотік.
Цей метод дає чудовий ефект для обмінних процесів в організмі. На додаток до електротерапії електрофорез дозволяє вводити медичні препарати локально та безболісно.

Ультразвукова терапія BTL-5000 у поєднанні з фонофорезом

Фонофорез (введення ліків під час сеансу ультразвукової терапії) дозволяє препарату глибоко проникати – до 6 сантиметрів. Терапевтичний ефект посилюється в 2-3 рази. Запускаються процеси реабілітації тканин, зникають набряки.

Додаткові плюси – знеболюючий і протизапальний. При фонофорезі у тканинах накопичується активна речовина, як у депо, і організм поступово забирає її, розносячи по кровотоку. Тому лікувальний ефект тривалий.

Імпульсна магнітотерапія BTL-09

Вона дуже добре підходить для скорочення терміну реабілітації при захворюваннях ЛОР-органів, опорно-рухового апарату, після сеансів естетичної медицини. Нейтралізує алергічні реакції, підвищує загальний імунітет. Дію процедур направлено на протизапальний і антибольовий ефект.

Импульсная магнитотерапия BTL-09

Сеанси надають загальнозміцнюючу дію на всі системи та органи. Післяопераційна реабілітація проходить набагато швидше і якісніше. Магнітне поле стимулює компенсаторно-пристосувальні реакції організму. Нормалізується артеріальний тиск, підвищується загальний і місцевий імунітет. Значно знижується ризик побічних ефектів після операції.

© 2016
AndriiDev