fbpx
ТОП-10 наболілих питань про дієту та апаратне схуднення
168

dieta

ТОП-10 відповідей дієтолога або як позбавитися валізи без ручки

Чи залежить результат від дієти?
Тут ми маємо зовсім інший підхід. Дієта дозволяє скинути вагу певним чином, що є прийнятним у ряді випадків. Але так само часто дієта не в змозі допомогти позбутися зайвих відкладень у проблемних ділянках. Тут і виникає потреба в апараті «Мед Контур» – з його здатністю локально знищувати жирові відкладення, ефективно змінюючи пропорції тіла.
Які відчуття у процесі лікування?
Лікування неінвазивне. Більшість клієнтів та пацієнтів повідомляють про приємне, безболісне лікування, при якому ускладнення зустрічаються вкрай рідко. Після проходження процедури ви в той же день повертаєтеся до нормального життя. В Америці, наприклад, сеанси Мед Контур відбуваються під час ланчу. Сесія, триває приблизно 60 хвилин, для отримання результатів необхідно провести 6-8 сесій. І хоча більшість клієнтів одержують ефект вже після першої процедури, деяким необхідне додаткове лікування.
Чи можна лікувати усі частини тіла?
Завдяки програмному забезпеченню для кожної ділянки тіла, низькочастотній модуляції та специфічній геометрії емісії, апарат «Мед Контур» може використовуватися для будь-якої частини тіла, за винятком обличчя.
20141811193435Чому деякі адипозні відкладення неможливо зменшити за допомогою дієти та фізичних вправ??
Одна з причин – слабкий метаболізм жирової тканини. Фізична діяльність сприяє скороченню кровопостачання жирових тканин живота та тазостегнової області, з цієї причини деякі можуть відчувати холодок у цій зоні. Діє дуже мала кількість жирних кислот.
Яка технологія дії апарату «Мед Контур»?
Апарат «Мед Контур» використовує запатентовану ультразвукову насадку з двома випромінювачами для особливої, контрольованої емісії низькочастотних ультразвуків на певну глибину у межах підшкірної тканини, це передбачено для того, щоб впливати лише на жирову тканину. Завдяки специфічній формі насадки та вакууму, який піднімає тканину, що підлягає обробці, не ушкоджуються сусідні структури, такі, як, наприклад, шкіра, кровоносні судини, нерви та сполучна тканина.
Чи потребує апарат спеціального технічного обслуговування??MedContour
Масляний фільтр на задній панелі апарату необхідно контролювати й чистити постійно, щоб забезпечити належне обслуговування. Металеві поверхні двох ультразвукових перетворювачів повинні бути чистими та продезінфікованими. Потьмянілий згодом металевий наконечник цих перетворювачів є нормою.
Металлические поверхности двух ультразвуковых преобразователей должны также содержаться в чистоте и дезинфицироваться. Потускневший со временем металлический наконечник этих преобразователей является нормой.
Чи небезпечна кавітація з апаратом «Med контур»?
Дія системи MED CONTOUR досягається за допомогою спеціальної ультразвукової насадки, що має злегка увігнуту форму та містить два ультразвукових перетворювача, які частково протиставлені один одному. Ця насадка з’єднується з вакуумним насосом, який створює ефект всмоктування для того, щоб “тягнути” жировий шар на себе. Це концентрує дію ультразвуку на тканини, підняті вакуумною системою, для безпечного та ефективного лікування.
Завдяки цьому, апарат MED CONTOUR безпечно, комфортно та ефективно працює з локальними жировими відкладеннями, забезпечуючи безпосередні й цікаві результати без болю й періодів відновлення, стимулюючи природний процес метаболізму ліпіду. Видиме скорочення обсягу оброблюваних областей можна спостерігати після кожної проведеної сесії лікування
Безпека, гарантована модуляційною системою, з низьким рівнем частоти 1 МГц..
<strongЧому так важливі печінка, нирки та кишечник?
Як ключовий орган, залучений до метаболізму ліпіду, печінка забезпечує використання організмом вивільнених жирів, і на це їй потрібна енергія. Якщо печінка була пошкоджена або в минулому зазнавала значних навантажень, необхідно передусім забезпечити її регенерацію. Лікування гарантує звільнення від токсинів, накопичених у жировій тканині, які повинні нейтралізуватися в печінці й виводитися через нирки та кишечник. Тому ці органи повинні функціонувати без збоїв або підтримуватися належним чином. Головний біль або нудота можуть стати індикаторами підвищеного вмісту токсинів у організмі.
Якого результату можна очікувати від лікування?prichiny_vozniknovenija_cellulita_i_sposoby_ego_lechenija
Наукові дослідження, проведені в Італії та Німеччині, показали в середньому зменшення обсягу на 3,01 см (хв. 0,9 см / 4,7 см максимум) після двох сесій лікування черевної порожнини. Професійна практика підтверджує ці результати. В індивідуальних випадках можливе не таке значне зменшення обсягу або взагалі відсутнє.
Чи треба використовувати спеціальне масло під час сеансів?
Ми рекомендуємо використання наших масажних масел, які мають жиророзщеплювальний або антицелюлітний ефект – ретельно перевірені та придатні для використання в комбінації з ультразвуком засоби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016
AndriiDev