fbpx
УЗД
Ультразвукове дослідження (УЗД) – найпоширеніший діагностичний метод, який широко використовується в діагностиці захворювань. Тому клінік, УЗД-апаратів та лікарів, які виконують ультразвукові дослідження, досить багато. Важливо розуміти, що між УЗД-апаратами існує велика різниця. Не лише в ціновому діапазоні, але і в можливостях діагностики (якість зображення, встановлене програмне забезпечення).

Чим відрізняється УЗД в нашій клініці

Суб’єктивність інтерпретації отриманих при УЗД даних передбачає особливі вимоги до кваліфікації лікаря. У Medical Practice Dr.Dantsko ультразвукові дослідження виконуються фахівцями з використанням європейських стандартів проведення та опису результатів УЗД.Обираючи Medical Practice Dr Dantsko, ви отримуєте гарантії того, що ультразвукове дослідження буде проведено на апараті експертного (найвищого) рівня, що дозволяє:
  • оцінювати еластичність (доброякісність) виявлених поверхневих новоутворень або утворень молочної залози, щитовидної залози та печінки, так звана еластографія;
  • проводити оцінку структури тканини печінки при її захворюваннях (фіброз, цироз, стеатоз);
  • ідентифікувати мікрокальцинати в тканинах у 82,5% випадків;
  • швидко визначати наявність кровотоку в досліджуваному об’єкті, виявляючи порушення кровообігу (доплерографія);
  • діагностувати пухлини на довузлових (ранніх) стадіях;
  • проводити малоінвазивні втручання під УЗ-контролем, такі як: тонкогольчата аспіраційна пункційна біопсія (ТАПБ), УЗ-асистенція при хірургічних втручаннях, пункції поверхневих кіст під контролем УЗД.
Підготовка до досліджень

Експертний рівень

Лише в Medical Practice Dr Dantsko Medical Practice Dr.Dantsko проводяться складні й високотехнологічні УЗ-дослідження, такі як: УЗД лімфатичних вузлів, УЗД сухожиль та нервів, УЗД очей і багато інших.Обов’язкова стандартизація дослідження дозволяє мінімізувати суб’єктивний фактор в оцінці результатів і відтворюваність.Найголовніша перевага нашої клініки – високий професійний рівень лікарів-діагностів. У них понад 20 років досвіду роботи в діагностиці методом УЗД.Хочете бути впевненими в якості ультразвукової діагностики? Зупиніть вибір на універсальній клініці Medical Practice Dr.Dantsko. Тут створені всі умови для проведення УЗ-досліджень експертного рівня.
© 2016
AndriiDev