fbpx
Тест з вазоактивними препаратами і УЗД статевого члена з доплерографією пеніальніх судин

Переглянути ціни на послуги

Ультразвукова діагностика
Ультразвукова діагностикаЦіна (грн)
УЗД органів малого тазу абдомінальне400
УЗД органів малого тазу ректальне600
УЗД калитки400
УЗД статевого члена350
УЗД органів зачеревинного простору (нирки, надниркові залози)400
УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі250
Доплер судин нирок500
Тест з вазоактивними препаратами + УЗД статевого члена з доплерографією пеніальних судин уролог3900
У сучасній медицині основний і найточніший метод діагностики еректильної дисфункції – УЗД статевого члена з доплерографією пеніальних судин.У чому суть методики«За допомогою цього методу можна визначити ступінь наростання кровотоку в артеріях статевого члена, що відповідають за наповнення кавернозних тіл внаслідок виникнення ерекції, і визначити венозний скид крові у кавернозних тілах, а також стан всередині кавернозних судин, – пояснює Олександр Євгенович Каменцев, лікар-уролог, сексопатолог вищої категорії медичного центру Medical Practice Dr. Danatsko. – Ін’єкції вазоактивних препаратів застосовуються в тестовому дозуванні з подальшою доплерографією пеніальних судин. Після процедури відразу ж спостерігається перше незначне поліпшення потенції.Для обстеження достатньо лише 15 хвилин. Відразу ж після процедури в нашій клініці протягом 20-25 хвилин пацієнт отримує знімки й висновок. Лікар-уролог-сексопатолог визначить причини виникнення стану пацієнта на сьогоднішній день, як його скоригувати, які перспективи до лікування й одужання.Метод показаний всім, у кого хоча б 1-2 рази у житті були проблеми з потенцією. Протипоказання – серповидно-клітинна анемія, нестабільний психосоматичний статус пацієнта.».Переваги процедури
  • Встановлення точного й чіткого діагнозу.
 
  • Економія часу лікаря й пацієнта – швидкість діагностики.
 
  • Абсолютна безпека.
Ефект ДоплераДоплерографія заснована на ефекті Доплера, названого на честь австрійського фізика Доплера Крістіана, що його відкрив. Він виявив, що довжина та частота хвилі, що сприймається спостерігачем, при випромінюванні змінюється через його рух. Спостерігач, по Доплеру, одночасно є приймачем.Під час проведення доплерографії спеціальний датчик посилає сигнал, а елементи крові його відображають, адже вони весь час рухаються. Частота сигналу залежить від швидкості кровотоку, змінюючись разом з ним. Ці дані, що змінюються, фіксуються на моніторі, потім спеціальна програма математично обробляє інформацію.У результаті такої комп’ютерної обробки лікар-уролог визначає, чи в нормі показники швидкості кровотоку в пеніальних судинах, чи є відхилення і які вони. Провівши УЗД судин статевого члена з доплерографією, лікар може визначити причину раннього сім’явиверження, зміни тонусу судин, стан їхніх стінок, ступінь еластичності.Підготовка до доплерографіїПроцедура хороша тим, що особлива складна підготовка до неї не потрібна. Рекомендації такі:
  • Простежити за особистою гігієною статевих органів
 
  • Не бажано робити сечовипускання за 1 годину до процедури (сечовий міхур повинен бути повним).
 
  • За добу-дві перед дослідженням не можна вживати алкогольні напої та пиво.
Як проходить процедураУ кавернозні тіла статевого члена вводять спеціальні вазомоторні препарати в тестовому режимі. Через 10-15 хвилин, коли виникає ерекція, проводять експертне УЗД статевого члена – ультразвукове дослідження. Під час УЗД ретельно оцінюють швидкість кровотоку.Що варто знати про ерекціюСтатевий член складається з губчастого тіла та двох кавернозних тіл. Вони оточують уретру, формуючи голівку й луковицю. У гладких м’язах кавернозних тіл є порожнини. Зсередини вони вистелені ендотелієм. Порожнини пов’язані із судинною артеріальною системою фалоса. Дві внутрішні статеві артерії постачають йому кров.Коли статевий член перебуває у стані спокою, гладка мускулатура кавернозних тіл максимально скорочена. Артеріальний кровоток дуже помірний. Коли починається ерекція, гладка мускулатура розслабляється, а артерії розширюються через знижений опір кавернозних тіл. Кров швидше та більш вільно тече артеріями, статевий член набухає й збільшується у розмірах. Це призводить до здавлення венул, що припиняє венозний відтік, залишаючи пеніс твердим.Під час доплерографії лікар аналізує піки систолічної швидкості кровотоку і час її наростання. З цього робить висновок про стан пеніальних артерій і порушення відтоку крові з вен.Доплерографія судин статевого члена дуже важлива для контролю здоров’я чоловіків. Її рекомендують пройти кожному, хто стикався з проблемами в інтимному житті. Досвідчені лікарі клініки Medical Practice Dr. Danatsko обов’язково у цьому допоможуть.
© 2016
AndriiDev