fbpx
Чоловіче безпліддя

Переглянути ціни на послуги

"Чоловіче безпліддя" — 8040 грн. Акційна ціна — 6030 грн !!!!
Пакет "Чоловіче безпліддя"
Консультація уролога з питань безпліддя
Пальцеве дослідження простати
УЗД калитки, яєчок, їх придатків
УЗД простати, насіннєвих бульбашок
Спермограма
Бакпосів сперми
Тестостерон загальний (TES)
Тестостерон вільний
Глобулін зв’язуючий статеві гормони (SHBG)
Лютеїнезуючий гормон (LH)
Фолікулостимулюючий гормон (FSH)
Герпес (Herpes simplex virus) 1,2 тип, ( методом ПЛР)
Хламідія (Chlamidia trachomatis), (методом ПЛР)
Цитомегаловірус (CMV), зішкріб, сеча, біоптат, змив (методом ПЛР)
Гарднерелла (Gardnerella vaginalis) (методом ПЛР)
Гонорея (Neisseria gonorrhoeae) (методом ПЛР)
Мікоплазма (Mycoplasma hominis) (методом ПЛР)
Мікоплазма (Mycoplasma genitalium) (методом ПЛР)
Папілломавірус (HPV) 16,18,31,33,35,39,45,52,56,58,59,66 типи (високоонкогенні) генотипування (методом ПЛР)
Трихомоніаз (Trichomonas vaginalis) (методом ПЛР)
Уреаплазма (Ureaplasma urealiticum)(методом ПЛР)
Уреаплазма (Ureaplasma parvum) (методом ПЛР)
Кандида (Candida albicans), зішкріб, сеча (методом ПЛР)
«Діабет»: Індекс HOMA-IR, С пептид, інсулін, глікозильований гемоглобін, Глюкоза в крові
«Ліпідограма»: (холестерин, тригліцериди, ЛП високої щільності, ЛП низької щільності, ЛП дуже низької щільності, коефіцієнт атерогенності)
Забір венозної крові на аналізи
Забір матеріалу урогенітального тракту
Що таке безпліддя?
Це неможливість зачати дитину протягом року при регулярних статевих контактах. Тобто інтиму за двоє – максимум 5 діб до дня овуляції. Вирахувати її не складає труднощів: жінці достатньо вести календар менструального циклу. Сьогодні чимало електронних програм, які відправляють на смартфон або айфон нагадування про кожен цикл місячних і дні овуляції. І все ж, що робити, якщо пара безнадійно та довго чекає вагітності, а вона не настає?
Яким буває безпліддя:
Первинне.Вторинне.Чоловіче безпліддя.Жіноче безпліддя.Змішане (причина – в обох партнерах).Абсолютна.Відносне.Первинне безпліддя – стан, коли жінка взагалі ніколи не вагітніла. Вторинне – якщо хоча б одна вагітність вже траплялася; у пари навіть можуть бути діти, а ось наступне зачаття не виходить. Так відбувається після абортів або хронічних запалень репродуктивних органів.Абсолютне безпліддя – неможливість зачати через патології репродуктивної системи: немає матки, маткових труб або яєчників у жінки; відсутні сперматозоїди у чоловіка.Відносне безпліддя – те, яке з великою ймовірністю піддається лікуванню. Фізіологічно у пари все в порядку, але вагітність не наступає. Таким видом безпліддя страждає кожна сьома пара в світі.
Причини безпліддя у жінок
Згідно з даними, представленим ВООЗ, до 80 мільйонів жінок страждають від діагнозу«безпліддя», лікуватися йдуть не всі в надії на диво. Але воно не настає. Перш за все, слід встановити причину. Для цього повинна обстежитися пара – він і вона. Почнемо з жінки.
Вік материнства
Гінекологи підтверджують, що після 35 років шанси завагітніти різко знижуються. Після цього віку діагноз «безпліддя» ставлять не через рік, а через півроку регулярних сексуальних контактів. Але тільки коли пара не охороняється, а вагітність не настає.Здатність жінки до дітородіння називається фертильністю. Вона знижується після 35-37 років. Причина – зменшення кількості яйцеклітин. Якщо аналізувати, наскільки високий ризик безпліддя для дівчат різного віку, дані такі:18-29 років – 10%36-40 років – 15%від 41 року – більше 20%.
Супроводжуючі хвороби
Якщо не все гаразд з репродуктивною системою, безпліддя у жінок можуть провокувати такі захворювання:Аденоміоз (ендометріоз).Міома.Внутрішньоматкові поліпи.Кісти яєчників.Зрощення та спайки після абортів.Статеві інфекції.Вироблення антитіл до сперми (при інших нормальних показниках).За цих обставин жінці краще планувати вагітність лише після позбавлення від гінекологічних захворювань. Лікування жіночого безпліддя в цьому випадку вимагає більше часу та ресурсів.
Винні гормони?
Одна з найчастіших проблем – порушений гормональний фон. Ознаки того, що гормональна система дає збої, може визначити сама жінка або її уважні близькі.Немає жодної ознаки овуляції:базальна температура не підвищується, залишаючись стабільною;тести на овуляцію показують негативний результат.Стрибкоподібний менструальний цикл (то затягується, то настає раніше терміну; виділення то рясні, то занадто мізерні). Супутнє захворювання – аменорея, коли місячних немає зовсім.Виразно виявляється оволосіння: на обличчі, передпліччях, гомілках, стегнах. Волосся від лобка може рости доріжкою до самого пупка.Шкіра жирна й сальна, з висипом вугрів або надмірно суха.Все це свідчить про ендокринні порушення, про які майбутня мама може навіть не підозрювати. Щоб визначити точну причину, необхідна діагностика. І, крім візиту до лікаря-гінеколога, консультації інших фахівців: дерматолога-ендокринолога, мамолога, фізіотерапевта.
Діагностика жіночого безпліддя
У клініці Medical Practice Dr. Danatsko – найкраща в Києві діагностична апаратура. Досвідчені лікарі-діагности допоможуть встановити, що спровокувало жіноче безпліддя , і призначити дійсно працюючу схему лікування.УЗД органів малого тазуАналіз крові на гормониБактеріологічний посів на флору з цервікального каналуКаріотипування (цитогенетичне дослідження)Дослідження мазка з піхви, уретри, цервікального каналуПЛР-дослідження на ймовірність статевих інфекційАналіз крові на антиспермальні антитілаКоагулограмаДіагностика антифосфоліпідного синдромуЦитологічне дослідження цервікального каналу та шийки матки
Може, причина в чоловікові?
Причини чоловічого безпліддя можуть бути прихованими і на перший погляд ніяк не стосуються неможливості жінки зачати. До них відносяться:Статеві інфекції.Запальні процеси репродуктивної та сечової системи (наприклад, придатків яєчок).Варикоцеле (застій крові в результаті збільшення вен у яєчках).Зниження вироблення та якості сперми через простатит.Захворювання, перенесені в дитинстві (паротит, свинка) – через них страждають статеві залози підростаючих хлопчиків.Непрохідність проток, що викликає безпліддя у чоловіків.Аномалії статевих органів (наприклад, будови яєчок).Щоб визначитися, чому дружина не може завагітніти, чоловікові варто звернутися до уролога-андролога. Потрібні час і терпіння, щоб пройти всі аналізи і розпочати якісне лікування.
Найкращий вік для батьківства
Чоловіки в питаннях зачаття не такі уразливі за віком, як їх другі половинки. Тестостерон починає повільніше продукуватися лише після 40 років. До 75 років цей показник знижується вдвічі в порівнянні з 18-20 роками. І все ж ймовірність стати батьком у чоловіка зберігається в середньому до 65-70 років. Є приклади, коли фертильність чоловіка не зникала і в 95.
Діагностика чоловічого безпліддя
У пакет обстеження потенційного батька входить:докладний збір анамнезу;обов’язково – спермограма;аналіз крові на статеві гормони (загальний та вільний тестостерон, що зв’язує статеві гормони глобулін, лютеінезуючий гормон, фолікулостимулюючий гормон і так далі.);аналіз на статеві інфекції;УЗД яєчок, їхніх придатків, сім’яних пухирців, простати.
Лікування безпліддя
Парі доведеться запастися терпінням і тактом, оскільки навіть найкращі європейські методики лікування безпліддя не дають 100% результату і вимагають часу. У клініці Medical Practice Dr. Danatsko розроблені ефективні інноваційні схеми терапії. З ними лікування чоловічого безпліддя і підвищення фертильної здатності жінки значно скорочуються за термінами.Ультразвукова терапія BTL-5000Застосовується при трубному безплідді, простатиті, запальних процесах репродуктивних органів. Сеанси займають від 6 до 15 хвилин щодня, їх потрібно не менше 15. Ефект – знеболюючий, протизапальний, розсмоктуючий, що підвищує активністьсперми у чоловіків і яйцеклітин у жінок.Імпульсна магнітотерапія BTL-09Дію магнітного поля направлено на зняття процесу запалення і больового синдрому при захворюваннях, що провокують безпліддя: альгоменорея (хвороблива менструація), аднексит, ендометріоз та інші.Ультразвукова терапія BTL-5000Допомагає впоратися з хронічними запальними процесами, що провокують безпліддя. Використовується при набряках, свербінні та роздратуванні статевих органів, аднекситі, ендометріозі, жіночому трубному безплідді, круарозі вульви, адгезивних процесахорганів малого таза; простатиті у чоловіків.Методи інтенсивної терапіїЕКОЕкстракорпоральне запліднення застосовується, коли традиційне лікування безпліддя жінок або їхніх партнерів не дає результатів. Складається з декількох етапів: нормалізація циклу овуляції, активізація дозрівання фолікулів, контроль якості сперми та яйцеклітин; запліднення в умовах клініки.ІМСІ (IMSI)Інноваційний метод, застосовуваний разом з ЕКО (ефективність останнього становить 40-50%). Це пряма евакуація в яйцеклітину сперматозоїда. Дозволяє контролювати найдрібніші відхилення процесу запліднення.Фахівці клініки Medical Practice Dr. Danatsko розробили понад півтора десятка ефективних програм лікування безпліддя у Києві. Не зволікайте, звертайтеся за професійною допомогою до нас.
© 2016
AndriiDev