fbpx
Чому я не втрачаю вагу? 6 відповідей, які розсіють усі сумніви
149
Перша помилка, яку ми робимо, починаючи дієту, – абсолютно втрачаємо рішучість, бо не бачимо істотних результатів. Ми схильні втрачати впевненість у собі, тому що не в змозі досягти поставленої мети, не зважаючи на зусилля. Наші енергія та зусилля, ймовірно, спрямовані не в те русло. Мабуть, ми здійснюємо якусь помилку. Стрілка терезів, можливо, не на нашому боці, якщо ми ведемо сидячий спосіб життя. Спортивна діяльність сприяє нарощуванню м’язової маси, а ми набираємо вагу, якщо жирові відкладення не зменшуються в тій же пропорції. pohudenie_snigenie_vesaІнше можливе пояснення – в тому, що наш підрахунок калорій помилковий. Ми повинні розглядати щоденну норму близько 1500 кілокалорій. Це приблизно, але якщо ми всі так само не в змозі втратити вагу, рішенням може бути зниження норми до 1 400 або 1450 кілокалорій. А ще – поради та гарні звички, якими ми не повинні нехтувати.
  1. Не намагайтеся відновити калорії, втрачені при заняттях спортом
Заняття спортом – це спалювання калорій. Але багато людей впевнені, що, оскільки вони повправлялись, можна дозволити собі з’їсти стільки, скільки хочеться. Це підвищує ризик втрати всіх результатів фізичних вправ.
  1. Важливість відпочинку
Сон важливий: він підвищує опірність організму, сприяє поліпшенню його роботи, запобігає уповільненню метаболізму.
  1. Проблема не лише у їжі
Коли ми сідаємо на дієту, то концентруємося на харчуванні. Але не можна забувати, що навіть алкоголь і висококалорійні напої відіграють свою, хоча й другорядну роль. Отже, необхідно обмежити фруктовий сік, смузі і всі солодкі спокуси.
  1. Прийом мінімуму їжі – не рішення
Занадто сувора дієта може перешкоджати втраті ваги. Якщо ви їсте занадто мало, то витрачаєте менше енергії, чим ризикуєте уповільнити метаболізм.
  1. Будьте постійними
Важливо споживати рівну кількість їжі. Таку ж сталість добре застосовувати до фізичної активності.
  1. Вибирайте відповідну фізичну діяльність
Регулярна фізична активність важлива для розвитку. Але якщо фізична активність концентрується на втраті ваги, ми повинні знати, яка саме діяльність допоможе нам спалювати жири. Ідеальні види спорту в цьому випадку – аеробні, як наприклад, ходьба, біг, велогонка, неінтенсивне плавання, рівнинні лижі, велотренажер, бігова доріжка.Якщо не допоможе навіть це, чому б не розглянути корекцію фігури, яка додасть нову форму тілу? Пристрої, спроектовані та вдосконалені компанією General Project, безпечні. Це новітні технології для підтримки м’язів у тонусі й боротьбі з целюлітом.Med2 Контур – інноваційний апарат, вироблений General Project. Він використовує потужність ультразвуку, сфокусовану на проблемних областях, наприклад, «апельсиновій кірці» або жирових відкладеннях. Ультразвук діє, скорочуючи обсяг оброблюваної області при першому ж застосуванні. Ви відразу ж помітите втрату сантиметрів, шкіра буде еластичною і в тонусі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016
AndriiDev