fbpx
Якщо жінка не кричить вночі — вона кричить удень ​​…
137
Можливість бути з жінкою протягом всього життя – мета не завжди можлива, але цілком досяжна.sex_jizn Причин для ослаблення потенції багато, але основними факторами залишаються цукровий діабет, гіпертонічна хвороба, прогресуючий атеросклероз, тютюнова та алкогольна залежність, стрес.

Чому слабшає потенція

Ці захворювання та шкідливі звички сприяють змінам у судинах, артеріальні та венозні стінки втрачають еластичність і міцність. Це основний фактор ослаблення потенції. impotenciaУ зв’язку з цим зростає роль діагностики.

Доплерографія

Це ефективний метод визначення швидкості кровотоку в артеріях. Доплерографія статевого члена дає можливість визначити кровотік у судинах, що відповідають за кровонаповнення кавернозних тіл кров’ю під час ерекції, стан стінки внутрікавернозих артерій, венозний відтік крові від кавернозних тіл, структуру кавернозних тіл члена. Методика використовується для діагностики причин еректильної дисфункції (імпотенції) і є найбільш інформативною при порушеннях судинного генезу ЕД.

udovolstvieРезультати

У нормі через 15 хвилин після ін’єкції ерекція стає задовільною. Максимальна швидкість кровотоку (систолічна швидкість) у внутрішньокавернозних артеріях повинна бути не менше 30 см/сек, а венозний відтік (діастолічна швидкість) – не перевищувати 5 см / с.
Доплерографія – досить інформативний метод діагностики. Він не інвазивний, не вимагає спеціальної підготовки пацієнта і робиться просто в день звернення.
Статтю підготував лікар-уролог найвищої категорії А.Є. Камєнцев vrach_urolog

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016
AndriiDev