fbpx
Які є протипоказання до біоревіталізації?
345

Вже з 20-и років шкіра вже не настільки добре утримує вологу. Вироблення гіалуронової кислоти починає знижуватися саме в цьому юному віці. А з 30-и років обличчя дійсно потребує активного зволоження. Це видко неозброєним оком: дрібні зморшки, нерівний тон шкіри, її пересушений вигляд. Біоревіталізацію застосовують, щоб омолодити шкіру обличчя, шиї, зони декольте, рук.Які протипоказання до биоревитализации??poterya-vlagi

Місцеві протипоказання

Їх потрібно дотримуватися, поки не усунете причину. Місцеві протипоказання – це стан організму, що може змінитися на краще. І процедуру можна починати.

  1. Запалення та інфекції в ділянці обробки (спочатку необхідно вилікувати шкіру, а потім проводити процедуру, інакше підвищується ризик поширити інфекцію).
  2. Внутрикожные инъекции в тех местах, где предполагается введение гиалуроновой кислоты.
  3. Внутрішньошкірні ін’єкції у тих місцях, де передбачається введення гіалуронової кислоти.
    Шкірні новоутворення у зоні ін’єкцій. До них належать пігментні невуси (родимки), папіломи. Крізь них вводити препарат не можна, щоб не травмувати, поруч – можна.

Загальні протипоказання

Якщо вони є, то проведення процедури абсолютно виключається.

  1. Вагітність та лактація (годування дитини грудьми). Під час цього стану організму заборонено будь-яке медичне втручання, якщо воно не є гострою необхідністю. Вагітність – це період змін в організмі жінки, часто непередбачених. Не можна додавати ще більше факторів, що ведуть до непередбачуваних реакцій. А саме – заборонено біоревіталізацію обличчя та тіла, особливо ін’єкційну.
  2. Індивідуальна непереносимість інгредієнтів коктейлю та гіалуронової кислоти (трапляється вкрай рідко, і все ж перед процедурою рекомендується провести тест на алергенні проби).
  3. Простудні та хронічні захворювання, особливо з явно вираженими симптомами у період загострення: висока температура, млявість, слабкість, головний біль і так далі. У цей період краще уникати будь-яких яких терапевтичних процедур.
  4. Злоякісні утворення (рак у будь-якій стадії). Гіалуронова кислота здатна спровокувати зростання патологічних клітин.
  5. Захворювання імунної, кровоносної систем. З низьким імунітетом та поганим згортанням крові варто уникати ін’єкцій.

hyaluron-faceЩоб уникнути небажаних наслідків, на попередній консультації обов’язково повідомте косметолога-дерматолога щодо всіх особливостей вашого організму. Докладний збір анамнезу та ретельна діагностика значно зменшать ризики небажаних проявів.

Чи є побічні ефекти біоревіталізації?

Якщо ви пройшли попереднє обстеження і у вас не виявили протипоказань, побічні ефекти практично не виникають. Зверніть увагу на те, що спосіб доставки гіалуронової кислоти може бути ін’єкційним або без застосування уколів. Другий – набагато безпечніший. Результат, отриманий після курсу лише з 2-х процедур, діє до 1 року.

Якщо ви бажаєте обійтися без мікротравмочок, що незмінно виникають піл час уколів, обирайте безін’єкційну біоревіталізацію. Якщо готові потратити час на реабілітаційний період від 2-х днів до тижня, ін’єкції теж дадуть відмінний омолоджуючий ефект. Склад препаратів безпечний тому, що максимально наближений до тих речовин, які організм виробляє сам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016
AndriiDev