fbpx
Як позбутися целюліту швидко й надовго
187

Целюліт називають ще лімфодистрофією. Назву виправдано – захворювання викликане порушеннями лімфообігу та дистрофічними деформаціями жирової тканини. Часточки жирових клітин роздуваються, стають товщими, ніж зазвичай. Вони вже не виділяють, а накопичують продукти життєдіяльності: токсини, зайву рідину. Тепер ці набряклі клітини видно під поверхнею шкіри у вигляді горбиків. Тіло нагадує нерівну, у ямках, скоринку апельсина. Як же позбутися целюліту – «апельсинової кірки»? А водночас омолодити організм.85

GP – антицелюлітний масаж

Це найпопулярніший спосіб природним шляхом видалити целюлітні утворення. Використовують апаратну косметологію. Лікар-фізіотерапевт індивідуально визначає, які насадки застосувати, яку потужність апаратури виставити, яка тривалість та частота процедур.

Med2 Contour

Швидко й без болю – головний принцип інноваційної медицини. Цієї мети досягають за допомогою апаратного лімфодренажного масажу. Потужний апарат – Med2 Contour – винахід італійських медиків. Клінічно доведений ефект випробували на собі пацієнтки США, Європи, СНД.

Унікальна апаратура з дренажної насадкою дозволяє провести результативний ліпомассаж, позбутися небажаних жирових відкладень, скоригувати фігуру. Еластомірна мембрана надає руху тканині, механічні коливання активізують потік лімфи, крові, покращують насичення організму киснем.

Щоб ефект був ще помітнішим, використовують поєднання інших антицелюлітних методів. Наприклад, ультразвукової кавітації. Курс складається з 10-15 процедур. Їх проводять через 1-2 дня. Курс повторюють 1 раз на 6 місяців.

BeautyTek терапія

Це методика лікування, у ході якої задіяно надійну біокібернетичну апаратуру. Апарат BeautyTek підтягує зів’ялу шкіру й вирівнює її, допомагає позбутися зайвого підшкірного жиру. Лікар використовує спеціальну насадку, переміщаючи аплікатор по тілу в проблемних зонах.

Крім боротьби з целюлітом, так можна зменшити обсяг сідниць та стегон, скоригувати груди. Жодних проявів болю. Реабілітація не потрібна. Необхідно до 18 процедур тривалістю від півгодини до півтори години. Дотримуються інтервалу у 2-3 дні.

Радіочастотний (RF) ліполіз

У антицелюлітній програмі застосовується сила та міць радіохвиль, що проникають під шкіру на глибину до 20 мм. Це глибина розміщення підшкірно-жирової клітковини. Радіохвилі розм’якшують її, активізують процес ліполізу. Жирові клітини руйнуються, відбувається лімфодренажний ефект.

Особлива технологія EDMA активізує роботу м’язів, викликає їх скорочення. Продукти ліполізу швидко виводяться. Проблемні зони – сідниці, стегна, спина, талія – зменшуються в обсягах. Целюліт зникає надовго.

RF-ліфтинг

Як і попередні апаратні методики, RF-ліфтинг неінвазівний. Це безболісна й приємна процедура. В антицеллюлітній програмі вона рекомендується в комплексі з RF-ліполізом. Ефект подвоюється.orange

RF-ліфтинг настільки ефективний, що його порівнюють з результатами пластики. Шкіра підтягується, стає ніжною та гладенькою, целюлітні відкладення вже не псують вигляду та не впливають на здоров’я.

Комфортна процедура проходить так. Лікар очищає шкіру спеціальним дезинфікуючим засобом. Потім додає спеціальний гель, щоб радіохвилі краще проникали. Насадкою регулюють межі області обробки. Виставляється температура впливу, тіло прогрівається на глибину підшкірно-жирової клітковини.

За допомогою RF-ліфтингу коректують фігуру, прибирають зайві обсяги, розтяжки та пігментацію, позбавляють целюлітних накопичень, які не піддаються іншим методам. Процедури входять до активної програми схуднення.

Для досягнення ефекту потрібно до 15 сеансів 2-3 рази в тиждень. Результат чудово видно вже після першої процедури. Їх повторюють 1 раз на півроку-рік.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016
AndriiDev