fbpx
Як підібрати чистку правильно?
188

Шкіра – дзеркало нашого організму, найбільший орган людського тіла. Він виконує безліч найважливіших функцій, без яких життя будь-якого організму було б неможливим. Це бар’єр між людським тілом і навколишнім середовищем.

Щоб шкіра залишалася м’якою та еластичною, сальні залози виробляють ліпідовміщуючий секрет. В ідеалі він рівномірно розподіляється по поверхні обличчя, утворюючи своєрідну захисну плівку. Однак насправді все не так добре: через гормональні, сезонні, вікові причин, зміни обміну речовин, обсяг вироблення шкірного сала може збільшитися.
Це призводить до засмічення пір, появи закритих та відкритих комедонів. А якщо в забиту пору потрапляють бактерії, починається запалення. І ось уже на обличчі неприємні прищики. Неправильний догляд із частим використанням агресивних компонентів: мильних виробів, жорсткої води, спиртовмісних коштів, призводить до того, що шкіра регулярно недоотримує продукти секреції. Тоді вона починає виробляти ще більше сала.
Самостійно позбутися бруду з пір шкіра вже не може. У такому випадку їй потрібна перша допомога. Процедура чистки обличчя допомагає видалити з пір жир та забруднення, відмерлі клітини верхнього шкірного шару.
В результаті пори очищаються, за рахунок поліпшення кровообігу вирівнюється колір і розгладжується рельєф шкіри, виводяться токсини. Регулярне чищення у салоні допомагає значно поліпшити стан проблемної шкіри – зникають запалення, прищі, вугрі, закриті та відкриті комедони. Пори стають менш помітними, нормалізується робота сальних залоз.

Найпопулярніші методи чистки в косметології

Класична ручна (мануальна) чистка

Показаннями для проведення механічного чищення обличчя є жирна шкіра із забитими порами, не запалені вугрі. При мануальній чистці обличчя відбувається видалення комедонів у косметичному кабінеті вручну.
Її проводять пальцями, обгорнутими спеціальною стерильною серветкою, використовуються інструменти: ложечка Уна, голка Відаля, ситечко-шумівка, спеціальна ложечка для носа. Всі інструменти стерильні. Перед мануальною чисткою обличчя має бути очищеним, а пори – розкритими.
Цей вид чистки обличчя краще за інших позбавляє чорних крапок та інших недоліків шкіри. Проведення механічної чистки обличчя може супроводжуватися сильною хворобливістю шкіри. Її почервоніння після чистки може триматися тривалий час.
Після чищення не можна вмиватися мінімум 12 годин. Протягом 2-3 днів також слід протирати обличчя не водою, а спиртовмісним лосьйоном. Лусочки та тонку скоринку, які з’явилися на поранених порах, не можна зривати, інакше у цих місцях можуть утворитися рубці.
Протягом 2-3 днів не можна купатися й загоряти, зокрема, в солярії, інакше може з’явитися небажана пігментація. Не рекомендується проводити чистку, коли є захворювання судинного характеру, підвищена ломота судин, сухість шкіри, гнійничкові захворювання, Вірунум та грибкові захворювання шкіри, бронхіальна астма. Обережними мають бути люди, що хворіють на епілепсію, жінки з вагітністю у другому семестрі.

Вакуумна чистка

Для вакуумної чистки використовується спеціальна трубка, яка за допомогою вакууму витягає вміст з попередньо розкритих пір. Ця процедура нетравматична й безболісна. Після неї зазвичай не буває запалень на шкірі, поліпшується лімфодренаж, кровопостачання верхніх шарів шкіри, кращає колір обличчя, підвищується тонус шкіри.
Показаннями для проведення вакуумного чищення є забиті пори, вугровий висип (не в стадії запалення) та інші звичайні для чищення показання.
Вакуумну чистку можна робити не тільки на обличчі, але й на спині, в області декольте.

Така чистка добре підходить для щільної жирної шкіри, проте якщо на обличчі є складні ділянки з глибоким заляганням забруднень у порах, то вакуумна чистка не може витягти звідти всі забруднення. При глибоко розташованих запаленнях та забрудненнях вакуумну чистку доводиться доповнювати механічною. Незважаючи на нетравматичность та безболісність, вакуумна чистка не підходить при чутливій, сухій шкірі, при розширених судинах, рожевих запалених вуграх, дерматозах. При чутливій шкірі вакуумне чищення може викликати роздратування, припухлість, шкідливий вплив вакууму й на судини з підвищеною ламкістю – в цьому випадку вакуумна чистка може навіть провокувати синці.

Найбільш ефективними вважаються чистки:

Механічна чистка (мікродермабразия, алмазна шліфовка)

Апаратне мікрошліфування, тобто очищення обличчя від «мертвих» клітин за допомогою пілінгу, проводиться апаратом. Алмазне шліфування відбувається з допомогою алмазної насадки, на яку нанесено крихти різної зернистості.

Мікродермабразія сприяє омолодженню шкіри, вирівнюючи її рельєф. Вона стимулює природне оновлення. У результаті мікрошліфовки:
поліпшується колір обличчя,
скорочуються пори,
покращується загальний тонус шкіри,
розгладжуються зморшки.
Один раз проведене алмазне мікрошліфування сприяє повному відновленню шкіри, а курс мікрошліфовки позбавить від вугрових рубців, великих пігментних плям, дозволить видалити рубці й навіть шрами. Мікродермабразія не вимагає анестезії та реабілітаційного періоду. Час та інтенсивність впливу апарату підбирається за типом шкіри і протягом усього механічного пілінгу постійно контролюється лікарем-косметологом.
Після проходження курсу мікрошліфовки Ви отримаєте не лише зовнішню свіжість шкіри, видиме вирівнювання рельєфу, а й глибоке омолодження клітин.

Показання

до проведення алмазної мікродермабразії: жирна шкіра, розширені пір, акне в стадії ремісії, мімічні зморшки, чорні комедони на обличчі, спині, навіть у зоні куточків очей, під нижньою повікою, закриті комедони, дрібні розтяжки

Не рекомендується проводити процедуру, коли шкіра суха та зневоднена, є запальні елементи, гнійничкові захворювання, грибкові й вірусні захворювання шкіри, паразитарні захворювання шкіри, судинні захворювання шкіри (підвищена ламкість судин).

Ультразвукова чистка

Для проведення ультразвукової чистки використовується спеціальний ультразвуковий апарат. Під час цієї процедури на обличчя впливають ультракороткі хвилі, які глибоко проникають під шкіру і здійснюють мікромасаж тканин. Шкіра не лише свіжішає, а й стає здоровішою.

Після чищення скорочуються пори, швидше загоюються рубці, припиняється роздратування шкіри. Жирність шкіри через вплив ультразвуку помітно знижується, тому власниці сухої шкіри повинні не припиняти користуватися зволожуючими кремами і масками. Процедура проводиться без попереднього розпарювання шкіри, що підходить для шкіри з судинної сіткою.

Показаннями для проведення ультразвукового чищення виступають все ті ж випадки забруднення пір, незапалених вугрів. Ультразвукова чистка абсолютно не травмує шкіру. Вплив ультразвуку не лише забезпечує глибоке очищення шкіри від токсинів, шлаків, шкірного сала та закупорок сальних залоз. Під час ультразвукової чистки обличчя проводиться мікромасаж шкіри, розгладжуються дрібні зморшки. Чистка ультразвуком хороша своєю нетравматичністю, вона абсолютно безболісна, не залишає слідів і почервоніння. Одночасно або після ультразвукового чищення доцільно провести  біоревіталізацію..

Показання до використання апарату ультразвукового пілінгу: вугрі, жирна себорея, гіперпігментація, дерматит, кератоз, жирна шкіра з комедонами, атонічна шкіра. Ультразвукова чистка має і свої протипоказання.

Протипоказання: процедура не застосовується, якщо пацієнту проводилася підтяжка обличчя за допомогою золотих ниток, якщо він недавно переніс щелепно-лицьову операцію, має проблеми з серцево-судинною системою або пухлини, гострі інфекції. Одним з протипоказань є друга половина вагітності.

Хімічна чистка обличчя (ТКВ – безін’єкційна біоревіталізація): тримаємо кислотний баланс

Найбільш безпечна та ефективна. Принцип дії – використання у процедурі біоревіталізації для шкіри на основі стабілізованої трихлороцтової кислоти (TCA). Ці реагенти знищують ороговілий епідерміс, руйнуючи зв’язки між клітинами, які вже віджили свій вік.

Структура шкірного сала теж змінюється, що дозволяє позбутися косметичних дефектів теж.

Кислотна чистка застосовується для успішного лікування вугрової хвороби. Це універсальний догляд за шкірою будь-якого віку, що не має сезонних обмежень, усуває косметичні недоліки шкіри. На процедуру не витрачається багато часу, вона мінімально травматична та безболісна, дозволяє зберегти соціальну активність, протікає без видимих змін стану шкіри.

Показання до проведення хімічної чистки: комедони, косметичні дефекти, гіперпігментація, жирна себорея, атонічна шкіра.

Протипоказання до процедури: бронхіальна астма, вірусні, грибкові, паразитарні захворювання шкіри, гнійничкові захворювання шкіри.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016
AndriiDev