fbpx
Як часто можна робити біоревіталізацію
447

Біоревіталізація – ефективна процедура, що повертає молодість і красу. Але її не можна використовувати безконтрольно. Перед тим як удосконалювати шкіру обличчя, зону декольте і рук, приводити в тонус шию, порадьтеся з лікарем-косметологом. Ми дамо рекомендації, як часто можна робити біоревіталізацію, але кожен випадок індивідуальний.

Профілактика

При хорошому стані шкіри курс біоревіталізації проводять 1-2 рази через 20-30 днів. Це дасть профілактичний ефект: поліпшує стан шкіри, зменшує зморшки, зволожує проблемні зони.

Терапія

Для тих, кому показане лікування, курс біоревіталізації – не менше 3 сеансів. Інтервал між процедурами такий же – 20-30 днів. Всього ж терапія може займати від півтора місяці до року. Зверніть увагу: безін’єкційний метод дає більш тривалі та стійкі результати, оскільки шкіра не травмується.

Чим гірший стан шкіри, тим більше процедур необхідно. Це дасть можливість уникнути раннього старіння, подарує рівний тон обличчя, дозволить шкірі активніше дихати, запустить природні процеси омолодження.

Методи безпеки

При ін’єкційній біоревіталізації потрібно бути максимально обережними протягом перших 2-3 діб. Не чіпати обличчя немитими руками, уникати забруднень обличчя, оскільки ризик занесення інфекції в місця уколів підвищений. Декоративну косметику краще не використовувати. Правильний підхід – обробка шкіри антисептиками.

Найкраща пора року для процедур

Біоревіталізація хороша у будь-який період року. Це – великий плюс методики. Сезонних протипоказань немає, окрім того, щоб уникати перебування на сонці, під прямими сонячними променями, за 2 дні до і через 3-4 дні після сеансів.

Безін’єкційна біоревіталізація має велику перевагу, оскільки не вимагає відновного періоду. Її застосовують для захисту шкіри від фотостаріння до поїздки на море і після нього, щоб відновити стан обличчя, шиї, рук.

Ефект приголомшливий: гіалуронова кислота має властивість накопичувати гідрорезерв, активно зволожує шкіру. Це актуально і зимою: морози, сніг та колючий вітер не так її травмують і пересушують.

Поєднання з іншими методикамиbio-2

Якщо ви зробили броссаж, шліфування шкіри, впливали на неї ультрафіолетом, застосували механічний або лазерний пілінг, то через 2 тижні після цих процедур можна провести 1-2 сеанси біоревіталізації. Це підтримає шкіру, відновить рівень зволоженості, створить захист від вільних радикалів.

Як правильно підготуватися до біоревіталізації

Тривалість процедури – до години. Це потрібно враховувати, плануючи свій час. Больових відчуттів при ін’єкційному способі – мінімум або жодних, оскільки локально застосовується анальгетик. А при відсутності ін’єкцій болю немає зовсім.

Підготовка до біоревіталізації – це насамперед виявлення протипоказань. Тому не полінуйтеся і попередньо відвідайте двох фахівців: терапевта та дерматолога. Плануйте візит хоча б за тиждень до процедури, щоб встигнути пролікуватися, якщо це знадобиться.

За 5 днів до першого сеансу почніть приймати вітамін К або комплекс інших вітамінів, рекомендованих терапевтом. Це захистить шкіру обличчя, шиї та інших оброблюваних ділянок шкіри від утворення гематом при ін’єкційному методі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016
AndriiDev