fbpx
RF-терапія тіла
311

 

Medical Practice Dr Danatsko («Клініка Аппаратной Косметологии» (СиАйСи) пропонує процедуру радіочастотної терапії тіла на новому апараті Beautytek Plus (Німеччина), яка дозволяє в короткі терміни отримати ефективні результати. В косметології тіла ми використовуємо обидва ефекти RF-терапії: RF -липолиз і RF-лифтинг.

Показання до застосування радіочастотной терапії тіла:

    • реабілітація після родів з відновленням упругості шкіри;
    • дрібельність шкіри будь-якої етіології, возрастная або виникає після родів, швидка втрата ваги;
    • растяжки (стрії);
    • видалення локальних жировых відкладень на бедрах, животі, ніжках, на шеї;
    • целюліт на будь-якій стадії, будь-яких частин тіла.

Проведення RF – терапії на апараті BeautyTek Plus

Радіочастотний ліфтінг, який проводиться на устаткуванні BeautyTek Plus, безболісний та ефективний спосіб. Він проводиться шестиполярною або триполярною маніпулою. Перед початком процедури всі металеві прикраси потрібно зняти. Кожа очищається і обробляється спеціальним кремом RF-Плюс для радіочастотних процедур. Маніпула впливає високочастотними електромагнітними полями. Температура при цьому не більше 40-42°, поетом ви осяєте тільки тепло. До кінця процедури будуть помітні окраса шкіри, які пройдуть через два години після завершення маніпуляцій. Обробка однієї зони на теле займає 15-50 хв, залежно від її площі. Після процедури рекомендується обміле пиття, яке сприяє виведенню продуктів розпаду жиру з організму. Для досягнення оптимальних результатів потрібно 6-8 сеансів. Інтервал між ними – 7 днів, він може збільшуватися (курс призначає лікаря в кожному індивідуальному випадку). Зниження колагену, що відбувається під час процедури, викликає більш щільне прилягання м’язів шкірі, а після кількох сеансів запускає механізм виготовлення еластинових волокон, гіалуронової кислоти та коллагена. Це надає свій сприятливий вплив на мікроциркуляцію крові та стан стінки капілярів.

 

Результат

 

rf_lipoliz_pohudenie

Результат помітний зразу після першого сеансу. Ефект буде наростати поступово, а результат збережеться на 2-3 роки. Він обусловлен RF-лфтингом шкіри, від процедур до процедури, він буде збільшуватися за рівнем прояву ефекту від РФ-липоліза. У деяких пацієнтів після перших 3-х процедур обсяг оброблюваної зони може збільшуватися. Така ефект викликається недостатньою функцією лімфатичної системи, яка не справляється з виведенням жиру, що руйнується. Після 2-4-х сеансів, коли лімфатичний дренаж більш ефективний, набряклість, яка викликала збільшення обсягів проходить. Цей процес можна прискорити шляхом проведення GP лимфодренажного масажу.

Протипоказання

Детальніше про противопоказаня РФ-терапіх дивіться тут. Поєднання з іншими косметологічними процедурами. Ефективність РФ-терапії дуже висока. У багатьох випадках декількох процедур РФ-ліфтинга достатньо для досягнення бажаного результату. В інших випадках оптимальним буде сполучення РФ-терапії з іншими методами, заснованими на інших механізмах впливу на організм, таких як мезотерапія, ГП-масаж, біокібернетична терапія та ін. В кожному конкретному випадку у нас є можливість скласти індивідуальну програму, яка забезпечить практично будь-яку косметологічну проблему в найкоротші терміни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2016
AndriiDev